Bu telefon F/P’ın adını koydu! AnTuTu’ya göre en iyi modeller

Akıllı telefon dünyası son yıllarda Çinli markalar tarafından ele geçirilmiş durumda. Redmi, OnePlus ve Oppo gibi üreticiler ise orta seviyede ön plana çıkmayı başarıyor. Son olarak AnTuTu, en iyi orta seviye akıllı telefonlar listesini yayınladı.

En iyi orta seviye akıllı telefonlar

OnePlus Ace 3V, AnTuTu tarafından yürütülen performans kıyaslamalarında birinci sıraya oturdu. Platformun orta seviye cihazları inceleyen listelemesi, Redmi ve Realme gibi birçok markanın yeni modellerine yer veriyor.

OnePlus Ace 3V, AnTuTu’nun performans testinde 1 milyon 434 bin 328 puan alarak orta sınıf akıllı telefon kategorisinde zirveye yerleşti. Bu puan ise ikinci sıradaki Realme GT Neo6 SE’nin önünde yer almasını sağladı. Her iki model de Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3 yonga setinden güç alıyor.

OnePlus Ace 3V, OnePlus tarafından geliştirilen Tidal Architecture optimizasyonları sayesinde ekstra performans artışı yaşadı. Tidal Architecture; işlemcide hız artışı sağlayarak çip düzeyinde geliştirmeler içeriyor.

İlk 5 orta sınıf model arasında Realme GT Neo6 SE, Redmi K70E, Realme GT Neo5 SE ve Redmi Note 12 Turbo yer aldı. Orta seviyenin en iyi telefonları şu şekilde:

  1. OnePlus Ace 3V
  2. Realme GT Neo6 SE
  3. Redmi K70E
  4. Realme GT Neo5 SE
  5. Redmi Note 12 Turbo
  6. OPPO Reno12
  7. iQOO Z8
  8. Redmi Note 12T Pro
  9. OnePlus Ace Racing Edition

AnTuTu sonuçları, Snapdragon 7+ çipi ve OnePlus’ın gelişmiş yazılım optimizasyonları sayesinde OnePlus Ace 3V’nin ön plana çıktığını gözler önüne serdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir